Gaming Ürünler » Gaming Anakartlar
gigabyte-lga1151-intel-z170-atx-anakart-atx-ddr4-na-anakart-resim-2949.jpg

Gigabyte Intel Z170 LGA1151 ATX Anakart ATX DDR4 NA Anakart

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

Gigabyte Intel Z170 LGA1151 ATX Anakart ATX DDR4 NA Anakart

%6 İndirim
KDV Dahil
:
195.00 USD
(1,452.18 TL)
Piyasa Fiyatı
:
208.00 USD
(1,549.00 TL)
Şimdi sipariş verirseniz 2 gün içerisinde kargoda.
 • Teknik Özellikler
 • Ürün Bilgisi
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • Marka adı
 • Gigabayt
 • Ürün model numarası
 • GA-Z170X-Ultra Oyun
 • Ürün Ağırlığı
 • 5 lira
 • Ürün Boyutları
 • 13,18 x 10,62 x 3,14 inç
 • Ürün Boyutlar U x G x Y
 • 13,18 x 10,62 x 3,14 inç
 • İşlemci Sayısı
 • 1
 • Bilgisayar Bellek Türü
 • DDR4 SDRAM
 •  
 •  

Sıradaki Jenerasyon 40 Gb / s Thunderbolt ™ 3
Thunderbolt ™ 3 - En Hızlı 40Gb / s tekli kablo Bağlantısı
 
Intel ® Thunderbolt ™ 3 sertifikalı Anakartlar

a Kadar Benzeri görülmemiş Bir Tek kablo 'şahini Olduğu Thunderbolt kontrolcü yeni Thunderbolt ™ 3 protokol, anakartın arka I / O Bağlantıları ile USB C Tipi ™ Konnektör Üzerinden bağlanmaya olanak Verir, 40 Gb / s' intel Thunderbolt önceki nesil on iki kat daha Fazla - bant genişliği daha zor hale getiriyor Logged! Bu Inanılmaz bant genişliği artışı AYRICA Farklı Bağlantı protokollerini sağlamaya da DisplayPort 1.2 USB 3.1 ettik gibi eşlik ediyor, bu USB 3.0 ettik USB 2.0 gibi eski Bağlantı uyumluluklarına da Uyumludur, yeni olasılıklılar dünyası açılıyor.
 
anakartınızın güncellemesi İçin, "Download" a Gidin. Thunderbolt ™ 3 Ücretsiz Yükseltme

 
Papatya dizimi çoklu CİHAZLAR

DisplayPort 1.2 Desteği sağlayan Thunderbolt ™ 3, bu anakart 60 FPS 'de 4K çözünürlüğü destelemektedir. Ek olarak, Gösterilen USB C Tipi ™ Üzerinden Thunderbolt ™ 3 devrimci Endüstride Bir İlk Olan Güç Dağıtım 2.0 gibi özelliklere sahiptir 6 aygıta Kadar papatya dizilimine olanak Verir Üzerinden USB C Tipi ™ portu ettik.
Uyumluluk, sistem yapılandırmasına ziyaretinde cihaz özelliklerine Göre değişlik gösterebilir.
 
 
 
Thunderbolt ™ 3 NVIDIA® / AMD® Grafik Desteği *
Thunderbolt ™ 3 uygulayan GIGABYTE, kullanıcıların bu teknolojinin tüm yönleriyle kullanmasına olanak sağlar. Mini DisplayPort üzerinden video girişi bağlantı noktası içeren GIGABYTE'ın benzersiz tasarımı, kullanıcıların ayrık NVIDIA ya da AMD Grafik Kartları tam olarak yararlanmak için izin verir.Thunderbolt ™ ile bu ayrık kartların performansını birleştirerek 3 kullanıcıları artık tek bir Thunderbolt ™ içine hızlı veri aktarım hızları ve en son oyun teknolojilerini (USB C Tipi ™) kablo kullanabiliyorlar.
Not: Ürün Özellikleri modellere Göre değişkenlik gösterebilir. sadece referans Fotoğraf.
 
 
Ortam Surround LED
 
Şimdi her zamankinden, kullanıcıların gerçekten onların yaşam tarzını temsil etmek onların PC uyarlayabilirsiniz daha LED özelleştirmeleri sunar. yeniden tasarlanmış Ortam uygulaması LED ile kullanıcı anakart çevreleyen LED'ler üzerinde tam kontrole sahip.
 
 
 
 
İkili Hibrit Fan Başlıkları
Su pompaları veya Hayranları için kesin PWM ve Voltage Control

Bugünün modern bilgisayarların çoğu, ağır yük altına ise CPU veya grafik kartları, serin ve sessiz kalmasını sağlamak için su soğutma özelliği. Su soğutma çözümleri için en iyi desteği sağlamak amacıyla, GIGABYTE ek su pompası güç başlığı ile onun X99 / Z170 anakartlarını donatmıştır. Bu kullanıcı, iki su pompaları veya fanlar üzerinde tam kontrole sahip olmanızı sağlar. GIGABYTE'ın anakartlarında bu başlıkların ek bir yararı gerilim kalibrasyonu veya PWM modları arasında seçim yapmak seçenektir.
 
sadece referans Fotoğraf. Su pompaları ve aksesuarları dahil değildir.
 
Özelleştirme özellikleri ve Su Soğutma Destek
Ürün Özellikleri modellere Göre değişkenlik gösterebilir. sadece referans Fotoğraf. Su pompaları, SSD'ler ve aksesuarları dahil değildir.
 
Sürükleyici VR Oyun Deneyimi
> VR istikrarlı 60fps ya da daha fazla Full HD grafikleri daha fazla performansgerektirir. > Sadece Gaming PC'ler iyi VR deneyimini sağlayabilir.
Kesintisiz VR deneyimi GIGABYTE Anakartlar sanal gerçeklik gerçek gerçeklik gibi hissettirmek için en iyi özellikler sunan oluşturmak için. 

Böyle M.2 veya u.2 ve tek parça metal örgü üzerinden NVMe desteği gibi teknolojileri ile ağır ayrık grafik kartları için brace bariz GIGABYTE VR yolculuğa başlamak için gereken araçlara sahip olmasını. GIGABYTE Anakart içeren ruh ayarlamak için Ortam Surround LED'i eylem merkezinde koymak.
VR Oyun PC için önerilen yapılandırma
- Grafik Kartı: NVIDIA GTX 970 / AMD R9 290 veya daha yüksek, Uyumlu HDMI 1.3 video çıkışı 
- İşlemci: Intel i5-6600K eşdeğer ya da daha yüksek 
- Anakart: GIGABYTE X99 / Z170 / H170 / B150 anakartlar 
- Bellek: 8 GB RAM veya daha fazla 
- USB Limanlar: 3x USB 3.0 bağlantı noktaları artı 1x USB 2.0 portu veya daha büyük 
- OS: Windows 7 SPI 64-bit veya daha yeni

Görüntülenen herhangi bir telif hakkı resimler veya ticari markalar kendi sahiplerinin mülkiyetindedir ve referans amaçlı gösterilmektedir. Referans burada teşkil veya ilgili ticari marka sahipleri tarafından bağlarınızı veya Gigabyte ürünlerinin onaylandığı anlamına gelmez. sadece referans VR Oyun fotoğraf.
 
PURE HIZ, DAHA GÜÇ
Münhasıran GIGABYTE Powered Anakartlar üzerinde
Intel ® USB 3.1 + Güç Dağıtım 2.0

Intel® USB 3.1 denetleyicisi USB 3.1 başına en fazla 10 Gb / s ödün aktarım hızları için / s toplam bant genişliği, 32 Gb kadar sunan, dört PCIe Gen3 Lanes kullanır. USB 2.0 ve 3.0 ile iki kez önceki nesil ile karşılaştırıldığında bant genişliği ve geriye dönük uyumluluk sayesinde, çok daha gelişmiş USB 3.1 protokolü yeni tersinir USB C Tipi ™ ve daha geniş üzerinde daha iyi uyumluluk için geleneksel USB A-tipi bağlayıcı üzerinden kullanılabilir cihazların aralığı.
Denetleyicisi için bant genişliği tasarım 
* Maks. modele göre değişiklik gösterebilir denetleyicisi için ayrılan bant genişliği.
 
100W USB C Tipi ™
Power Delivery 2.0 Desteği ile USB Tip-C itibaren güç ve Şarj
C Tipi USB destekleyebilir tüm özelliklerinden tam olarak yararlanabilmek için yeniden tasarlandı, Intel'in USB 3.1 denetleyicisi ile GIGABYTE'ın yeni anakartlar USB 2.0, 3.0 destekler ve 3.1, aynı zamanda tamamen Güç Delivery 2.0 destekler sadece. Bu, kullanıcıların, Intel destekli USB C Tipi portu üzerinden 100 watt kadar elde edebiliyoruz demektir. Bu onların kablo kesici ve güç temizlemek veya bu evrensel konnektörü, C Tipi Liman aracılığıyla cihazlarını şarj etmek arayan kullanıcılar için kapıyı açar.
 
2-Way SLI ™ / CrossFire ™ Multi-Grafik
 
Çoklu grafik yapılandırma kararı ödün vermeden en yüksek çerçeve hızlarını isteyen oyun tutkunları için daha iyi grafik performansı sunuyor.
GIGABYTE Tasarım çoklu grafik konfigürasyonları grafik kartları aralık, kullanıcılar artık kartlar arasında maksimum hava akımı elde edebiliyoruz.
 
3866MHz ve Ötesi DDR4 XMP Up Destek **
GIGABYTE profilleri kadar 3866MHz ve ötesine ile doğru uyumluluk sağlayan test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor. Tüm kullanıcılar bu performans artışı onların bellek modülü yetenekli XMP olmasını sağlamak için ve XMP fonksiyonu aktif ve GIGABYTE anakart üzerinde etkin olduğunu ulaşmak için yapmak gerekir.
XMP nedir?
DDR4 bellek modülleri 2133MHz stok frekansında kullanılabilir, ancak frekans verdiği çaba ve bilginin önemli miktarda gerektirir, hafıza satıcıları CPU ile çalışmak ve başarmak için artan otomatik desteklenen bellek modüllerinin zamanlamalarını değiştirebilirsiniz XMP profillerini kodlamak performans. 

* XMP profili desteği bellek modülüne bağlı olarak değişebilir. 
tam doğrulanmış bellek desteği listesini görmek için www.gigabyte.com ziyaret ediniz.
 
Üçlü NVMe SSD RAID 0 Destek
Gen.3 x4 NVMe PCIe SSD Extreme Performans
GIGABYTE'ın Z170 anakartlar yüksek kapasite isteyen ve en iyi performansı aramak kullanıcılar için NVMe depolama açısından sektörün en iyi uyumluluk sunuyor. GIGABYTE'ın benzersiz tasarım üç Intel kadar destekler ® GIGABYTE nihai PC için bariz bir seçim yapmak kadar 3525 MB / s (Sıralı Okuma), rekor hızları için RAID yapılandırılabilir 750 Serisi NVMe PCIe SSD.
sadece referans Fotoğraf. U.2 dönüştürücü SSD'ler, Kablolar ve M.2 dahil değildir.
 
NVMe PCIe x4 Gen3 U.2 Araç
PCIe SSD'ler için NVMe Performansı
Yeni Intel 750 serisi SSD'ler, SATA sürücüler üzerinde performansında inanılmaz bir artış sunuyoruz. PCIe x4 Gen3 şerit (32 Gb / s) hızlı bant genişliği yararlanır NVMe protokolünü kullanarak, sürücüler, daha hızlı işletim sistemi önyükleme flaş oyunlarını yüklemek ve beklemeden büyük dosyalara erişmek isteyen kullanıcılar için açık bir avantaj .2.5 "Intel 750 Serisi sürücü desteği için onboard U.2 noktasını uygulayarak, GIGABYTE, kullanıcıların en iyi performans yararlanabilir sağlar.
Referans için Fotoğraf Yalnızca. 
SSD'ler ve kablolar dahil değildir.
 
Hızlı Depolama Tümleşik NVMe PCIe x4 Gen3 110mm M.2 ile (32 adede kadar Gb / s)
GIGABYTE'ın M.2 çözümü M.2 SSD cihazları için PCIe ve SATA arabirimleri hem de çok daha hızlı depolama performansı ve destek sunar.
sadece referans Fotoğraf. M.2 SSD'ler ve kablolar dahil değildir.
 
GIGABYTE patentli Çift kilitleme Braketi
 
 
Ultra Durable ™ PCIe Zırh
 
Geliştirilmiş Güç PCIe Tasarımı, Extreme / VR Oyun İstasyonu İçin Ağır Ekran Kartları Destek
Çift Zırh DIMM ve PCIe Metal Koruyucu
Ağır grafik kartı tekrar anakart zarar dert etmeyin. GIGABYTE'ın tescilli Ultra Dayanıklı PCIe Metal Koruyucu nedeniyle ağır grafik kartına yuva zarar görmesini önlemek için PCIe konnektörü pekiştiriyor. DIMM ve PCIe metal kalkan da PC'nizin hayat kurtarıcı olabilir bir aptal prova seçeneği ekleyerek, size bileşeni yerine takarken kilidini açmak için unutmak ne zaman için ekstra dayanıklılık sağlar.
Intel® GbE LAN Logged cFosSpeed
 
Intel® GbE LAN, cFosSpeed özelliğine sahiptir, bir Ağ trafik yönetim uygulamasıdır, AG gecikmesini geliştirmeye Yardımcı olur. Yoğun LAN ortamlarında daha iyi Yanıt vermek Için düşük ping sürelerini Muhafaza eder.
 
GIGABYTE Patentli DualBIOS ™ (UEFI) Dizaynı
GIGABYTE Ultra Durable ™ anakartlar, GIGABYTE DualBIOS ™ özelliğine sahiptirler. GIGABYTE 'dan gelen bu Özel teknoloji, bilgisayar' Nizin en kritik komponentini BIOS 'sunuzu tartışmasız Korur.GIGABYTE DualBIOS ™ u, virüs saldırılarından ettik Vardır 'un anlamı, anakartınızın "Ana BIOS" "Yedek BIOS" olmak Üzere on iki adet BIOS A.Ş.' Donanım arızalarından, yanlış OC ayarlarından Veya power hatalarından kaynaklanan BIOS hatalarına Karşı güncelleme islemi sırasında Kullanıcıları Korur.
 

Uzun ömrü Dayanıklı Siyah ™ Katı Caps
™ anakartlar kesinlikle en kaliteli Katı hal kapasitörler ile donatılmıştır GIGABYTE Ultra Dayanıklı bu ziyaretinde asgari 10K saat surede Maksimum Paket verimliligi Ev Kredinizi oranlanmıştır. Bunlar sadece sadece ultra düşük ESR saglayarak HAYIR CPU yüklenmesinin Ne Kadar YÜKSEK olduğunun Önemi yoktur. Anakarta Özel AYRICA kişiselleştirilmiş simsiyah gelir.

 
 
15μ Altın Kaplama CPU Soket Dizaynı
GIGABYTE anakartlar 15 mikron kalın altın kaplama CPU Soketi ile gelirler, Eklendi bunun anlamı mutlak güvenirlilik meraklıları Eklendi bunun keyfini çıkarabilirler A.Ş. Eklendi aşınmış pimler Veya kötü Bağlantı Hakkında HERHANGİ Bir endişeye yer vermeden CPU soketinin uzun Kullanımı Için Uygundur.
 

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,481.23 TL
2 X
769.51 TL
1,539.03 TL
3 X
515.57 TL
1,546.72 TL
4 X
388.64 TL
1,554.56 TL
5 X
312.42 TL
1,562.11 TL
6 X
261.64 TL
1,569.81 TL
7 X
225.54 TL
1,578.81 TL
8 X
198.31 TL
1,586.51 TL
9 X
177.46 TL
1,597.11 TL
10 X
160.48 TL
1,604.81 TL
11 X
146.58 TL
1,612.36 TL
12 X
135.00 TL
1,620.06 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,495.75 TL
2 X
749.62 TL
1,499.24 TL
3 X
508.85 TL
1,526.54 TL
4 X
380.22 TL
1,520.87 TL
5 X
306.32 TL
1,531.62 TL
6 X
259.48 TL
1,556.89 TL
7 X
224.26 TL
1,569.81 TL
8 X
197.84 TL
1,582.74 TL
9 X
177.28 TL
1,595.52 TL
10 X
160.84 TL
1,608.44 TL
11 X
147.40 TL
1,621.36 TL
12 X
136.18 TL
1,634.14 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,483.99 TL
2 X
749.33 TL
1,498.65 TL
3 X
502.94 TL
1,508.82 TL
4 X
379.75 TL
1,518.98 TL
5 X
305.54 TL
1,527.70 TL
6 X
256.07 TL
1,536.41 TL
7 X
221.35 TL
1,549.48 TL
8 X
194.96 TL
1,559.65 TL
9 X
174.26 TL
1,568.36 TL
10 X
158.14 TL
1,581.43 TL
11 X
144.69 TL
1,591.59 TL
12 X
133.48 TL
1,601.76 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,483.99 TL
2 X
749.33 TL
1,498.65 TL
3 X
502.94 TL
1,508.82 TL
4 X
379.75 TL
1,518.98 TL
5 X
305.54 TL
1,527.70 TL
6 X
256.07 TL
1,536.41 TL
7 X
221.35 TL
1,549.48 TL
8 X
194.96 TL
1,559.65 TL
9 X
174.26 TL
1,568.36 TL
10 X
158.14 TL
1,581.43 TL
11 X
144.69 TL
1,591.59 TL
12 X
133.48 TL
1,601.76 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,488.34 TL
2 X
757.90 TL
1,515.79 TL
3 X
508.80 TL
1,526.39 TL
4 X
384.57 TL
1,538.30 TL
5 X
309.75 TL
1,548.75 TL
6 X
259.87 TL
1,559.21 TL
7 X
224.24 TL
1,569.67 TL
8 X
197.90 TL
1,583.17 TL
9 X
177.23 TL
1,595.08 TL
10 X
160.71 TL
1,607.13 TL
11 X
147.19 TL
1,619.04 TL
12 X
136.42 TL
1,637.05 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,483.84 TL
2 X
752.16 TL
1,504.32 TL
3 X
505.46 TL
1,516.37 TL
4 X
382.21 TL
1,528.86 TL
5 X
308.27 TL
1,541.35 TL
6 X
259.24 TL
1,555.43 TL
7 X
223.89 TL
1,567.20 TL
8 X
197.57 TL
1,580.56 TL
9 X
177.21 TL
1,594.93 TL
10 X
161.18 TL
1,611.78 TL
11 X
147.62 TL
1,623.83 TL
12 X
136.34 TL
1,636.03 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,488.34 TL
2 X
757.90 TL
1,515.79 TL
3 X
508.80 TL
1,526.39 TL
4 X
384.57 TL
1,538.30 TL
5 X
309.75 TL
1,548.75 TL
6 X
259.87 TL
1,559.21 TL
7 X
224.24 TL
1,569.67 TL
8 X
197.90 TL
1,583.17 TL
9 X
177.23 TL
1,595.08 TL
10 X
160.71 TL
1,607.13 TL
11 X
147.19 TL
1,619.04 TL
12 X
136.42 TL
1,637.05 TL

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları;


Web sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız. Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.Kargo ve İade;


Kargo Teslim Alırken;


Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Normal şartlar altında, Lefkoşa,Girne bölgelerine teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; Güzelyurt,Lefke,Mağusa bölgelerine teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.
Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.
Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kibristeknoloji.com sorumlu değildir.
Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz.
Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kibristeknoloji.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.


Siparişim Ne Zaman Kargolanır?


"Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünler;
Hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmadığından cumartesi günleri kargolama yapılmaz.
"Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunmayan ürünler;
Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

WHATSAPP DESTEK!

08:00 - 19:00 Bize Ulaşın

0548 845 54 54

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

Teknoloji © Tarafından Tasarlanmıştır. 2021 - Her hakkı saklıdır.