Gaming Ürünler » Gaming Anakartlar
gigabyte-z370-hd3p-intel-z370-ddr4-4000-o-c-mhz-atx-anakart-resim-2956.jpg

Gigabyte Z370 HD3P Intel Z370 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Anakart

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.

Gigabyte Z370 HD3P Intel Z370 DDR4 4000(O.C.)MHz ATX Anakart

%5 İndirim
KDV Dahil
:
229.00 USD
(1,705.39 TL)
Piyasa Fiyatı
:
240.00 USD
(1,787.30 TL)
Şimdi sipariş verirseniz bugün kargoda!
 • Teknik Özellikler
 • Ürün Bilgisi
 • Ödeme Seçenekleri
 • Ürün Yorumları
 • Kargo ve Garanti

TEKNİK ÖZELLİKLERİ

 • Marka
 • GİGABAYT
 • Dizi
 • GIGABYTE Z370 HD3P
 • Form faktörü
 • atx
 • Ürün Yükseklik
 • 5.4 Santimetre
 • Ürün Genişlik
 • 26 Santimetre
 • Ürün Ağırlığı
 • 953 g
 • Ürün Boyutları
 • 32,5 x 26 x 5,4 cm
 • Ürün model numarası
 • Z370 HD3P
 • İşlemci Soketi
 • LGA 1151
 • Bellek Teknolojisi
 • DDR4
 • Bilgisayar Bellek Türü
 • DDR4 SDRAM
 • Kablosuz Tipi
 • 802.11a
 • HDMI Bağlantı Noktası Sayısı
 • 1
 • vat miktarı
 • 800
 • Lityum Pil Enerji İçeriği
 • 0.45 Watt Saat
 • Dahil Olan Bileşenler
 • anakart
GIGABYTE Z370-HD3 Intel Z370 Soket 1151 DDR4 4000MHz (O.C) Anakart

GIGABYTE Z370-HD3 INTEL Z370 SOKET 1151 DDR4 4000MHZ (O.C) ANAKART

GIGABYTE Z370-HD3

 

CrossFire destekli, 25KV korumalı, Intel GbE LAN, M.2, RGB Fusion, Smart Fan 5, Anti-Kükürt Dirençleri ile Intel Z370 Ultra Durable anakart

 

8. Jen. Intel® Core™ İşlemci Desteği

 

Çift Kanallı ECC' siz Sınırlandırılmamış DDR4, 4 DIMM

 

Intel® Optane™ Hafıza Uyumlu

 

2-yollu CrossFire™ Çoklu-grafik desteği

 

Ultra-Hızlı M.2, PCIe Gen3 x4 & SATA arayüzüyle

 

Yüksek Kalite Ses Kapasitörleri ve Ambians LED İz Yolu Işıklandırması ile Ses Gürültü Koruması

 

cFosSpeed Internet Hızlandırıcı Yazılımı ile Intel® Gigabit LAN

 

EasyTune™ içeren APP Merkez ve Cloud Station™ uygulamaları

 

Smart Fan 5 Çoklu Sıcaklık Sensörleri ve Hibrit Fan bağlantı başlığı ile FAN DURDURMA özelliği

 

Ultra Durable™ 25KV ESD ve 15KV LAN Dalgalanma Koruması

 

Anti-Kükürt Direnç Tasarımı

 

RGB FUSION, RGB LED şeritleri 7 renkte desteklemektedir.

Smart Fan 5

 

Smart Fan 5 kullanıcıları, oyun PC'sinin serin kalırken performansını koruyabilmelerini sağlayabilir. Akıllı Fan 5, kullanıcıların fan başlıklarını anakartın farklı yerlerinde farklı termal sensörleri yansıtacak şekilde değiştirmelerini sağlar. Sadece Smart Fan 5 ile hem PWM hem de Voltaj modu fanlarını destekleyen daha karma fan başlıkları, anakartı daha fazla soğutmayı daha kolay hale getirmek için üretildi.

Fan Stop

 

Fan sessizliğini sağlayın. Fan Durması ile sıcaklıklar belirlenen bir eşiğin altına düştüğünde tüm fanların tamamen durması için tarama yapar. Hangi sensörün hangi sıcaklıkta taramasına bağlı olarak hangi fan duracak ve-hepsi sizin isteğinize göre kişiselleştirilebilir.

Hibrit Fan Pin Bağlantı Başlığı

Sıvı soğutma kurulumunuz üzerinde tam kontrol varsayalım! Akıllı Fan 5, Hibrid Fan Pin Başlıkları'ndan akış oranı hakkında ikinci bir bilgiye kadar bilgi alır - böylece PC'niz üzerinde mutlak hakimiyet elde edebilirsiniz.

Tüm Hibrid Fan Başlıkları, fan veya pompa olsun, farklı PWM veya Gerilim modlu soğutma cihazının türünü otomatik olarak algılayabilir.

 

Yeni Akıllı Fan 5 Yazılımı

Sistem kullanımı senaryonuza uyacak şekilde, Sessiz'den Tam Hızlı'ya kadar farklı modlardan birini seçin. Her fan veya pompa için tetik eşiklerini ve ilgili fan hızlarını tanımlamak için sezgisel fan eğrisini kullanabilirsiniz.

 

Koordine Çalışan Sensörler ve Vantilatörler

Her bir fan, herhangi bir tanımlanmış sıcaklık kaynağı girdisine (CPU fanı hariç) göre farklı hızlarda çalışacak şekilde özelleştirilebilir.

Fan Eğrisi

Sezgisel grafik kullanıcı arayüzü ile belirli sıcaklıklara dayalı fan eğrilerini özelleştirin.

 

Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi

GIGABYTE Sistem Bilgi Görüntüleyicisi, mevcut sistem durumunuza erişmenizi sağlayan merkezi bir konumdadır. Saatleri ve işlemci gibi bileşenleri izleyin, tercih ettiğiniz fan hızı profilini ayarlayın, sıcaklık çok yükseldiğinde uyarılar oluşturun veya sisteminizin davranışını kaydedin; Bunlar Sistem Bilgisi Görüntüleyicisi'nin yetenekleridir.

 

NVMe PCIe Gen3 x4 110 mm M.2 (32 Gb / s'ye kadar) ile Hızlı Yerleşik Depolama Alanı

GIGABYTE M.2 çözümü, M.2 SSD aygıtı için PCIe ve SATA arayüzü için çok daha hızlı depolama performansı ve destek sağlar.

PERFORMASLA DOLDURULMUŞ OPTANE

 

AORUS Z370 Platform, Intel'in en yeni Optane teknolojisini destekleyen ilk istekli platformudur. Optane, kullanıcılara geleneksel mekanik sürücülerle karşılaştırıldığında önemli bir destek sağlayan bir önbellek sürücüsü görevi görerek depolama performansını artırır.

CFosSpeed İnternet Hızlandırıcısı Ağına Bağlı Intel® GbE LAN

 

Intel® GbE LAN, kalabalık LAN ortamlarında daha iyi yanıt vermeyi sağlamak için ağ gecikmesini artırmak ve düşük ping süreleri sağlamak için yardımcı olan bir ağ trafiği yönetimi uygulaması olan cFosSpeed'e sahiptir.

Sürükleyici VR Oyun Deneyimi

 

VR, sabit bir 90FPS veya daha yüksek süreler için Full HD grafiklerden daha fazla performans gerektirir.

 

Sadece Oyuncu PC' leri en iyi VR deneyimini sağlayabilirler.

2-Yollu CrossFire™ Çoklu-Grafik

 

Çoklu grafik yapılandırması, çözünürlüğü ödün vermeden en yüksek kare hızlarını talep eden oyun meraklıları için daha iyi grafik performansı sunar.

4000MHz'e kadar DDR4 XMP desteği*

 

GIGABYTE, uygunluğu garanti eden, test edilmiş ve kanıtlanmış bir platform sunuyor- 4000MHz'ye kadar olan profillerle uyumluluk. Bu performans artışı elde etmek için tüm kullanıcıların yapmaları gereken, bellek modüllerinin XMP kapasitesine sahip olmasını ve XMP işlevinin GIGABYTE anakartı üzerinde etkinleştirildiğinden ve etkinleştirildiğinden emin olmaktır.

RGB Renkli Işık Şeritlerini 7 Renkte Destekler

 

Harici RGB ışık şeridini aydınlatmak için istediğiniz rengi seçerek bir sonraki bilgisayar teçhizatınızı beğeninize göre kişiselleştirin. Sistem görünümünüzü benzersiz kılmak için toplam 7 renk mevcuttur!

GIGABYTE, Patentli DualBIOS ™ Tasarımı

 

GIGABYTE Ultra Durable™ anakartlar, GIGABYTE DualBIOS™ özelliğine sahiptirler. GIGABYTE’ dan gelen bu özel teknoloji, PC’ nizin en kritik komponentini, BIOS’ sunuzu tartışmasız korur. GIGABYTE DualBIOS™’ un anlamı, anakartınızın “Ana BIOS” ve “Yedek BIOS” olmak üzere iki adet BIOS’ u vardır ve virus saldırılarından, donanım arızalarından, yanlış OC ayarlarından veya güç hatalarından kaynaklanan BIOS hatalarına karşı güncelleme işlemi sırasında kullanıcıları korur.

KÜKÜRTLENMEYE KARŞI KORUMA BAŞLADI

Havadaki kükürt bileşikleri kimyasal onarım yapan küçük dirençlere nüfuz edebilir ve bu dirençlerin açılıp kısalmasına neden olabilir. Bunlardan herhangi biri gerçekleşirse anakart çalışmaz hale gelir. Dirençleri Anti-Kükürt Tasarımıyla donatarak GIGABYTE Ultra Dayanıklı Anakartlara yepyeni bir anlam kazandırdık.

 

Yüksek Kaliteli Ses Kapasitörleri

GIGABYTE anakartları ileri teknoloji ses kapasitörleri kullanıyor. Bu yüksek kaliteli kapasitörler, oyuncular için en gerçekçi ses efektlerini sağlamak için yüksek çözünürlüklü ve gerçekçi ses sunmaya yardımcı olur.

 

Ses Gürültüsü Koruması

GIGABYTE Z370 anakartlar, PCB seviyesindeki potansiyel gürültü kirliliğinden temel olarak anakartın hassas analog ses bileşenlerini ayıran bir ses gürültü koruyucusu içerir. LED izleme yolu aydınlatması PCB katmanlarının ayrılmasını göstermek için yanar.

 

Yenilenmiş BIOS

BIOS, ilk kurulum sırasında en uygun ayarları sağlamak için kullanıcılar için önemlidir. GIGABYTE, yeni bir GUI ve kullanımı daha kolay işlevlerle yeni sistemi kurarken kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunmak için BIOS'unu yeniledi.

GIGABYTE APP Center

 

GIGABYTE Uygulama Merkezi, GIGABYTE anakartınızdan daha fazla ve daha iyi faydalanmanızı sağlayan bir dizi GIGABYTE uygulamasını sizleresunmaktadır. Basit bir arayüz ile GIDABYTE Uygulama Merkezine kolyaca bağlanabilir ve istediğiniz uygulamaları, sürücüleri ve BIOS'u yükleyebilir veya güncellemelerinizi yapabilirsiniz.

EasyTune™

GIGABYTE'ın EasyTune™ uygulaması basittir ve arayüz kullanımı oldukça kolaydır, kullanıcıların Windows ortamında sistem ayarlarının ince ayarlarını yapmalarına veya sistem, hafıza hızlarını ve voltajlarını ayarlamalarına izin verir. Smart Quick Boost ile, bir tıklama otomatik olarak sisteminizi hız aşırtmaya alır, daha fazlasına ihtiyaç duyduğunuz da size performans artışı verir.

 

Tazeleme Hızını Arttırmak İçin Hızaşırtma Oranları

Kullanımı kolay GIGABYTE hız aşırtma özellikleri ile bilgisayarınızdan en üst düzeyde performans elde edin.

 

3D OSD

3D OSD, oyunlar sırasında sistem bilgilerinizi otomatik olarak algılar ve görüntüler, böylece ekranlar arasında geçiş yapmadan sistem bilgilerinizi kolayca almanızı sağlar.

 

TriDef® SmartCam | Özel Akış Modu

Her bir GIGABYTE anakartının tam akış çözümü olmasını kolaylaştırmak için, TriDef® SmartCam yazılımı içerdiğinden, yeşil bir ekran kullanmadan zemini artık kaldırabilirsiniz. SmartCam uygulaması sayesinde artık canlı filtreler uygulayabilir ve yalnızca akarken değil Skype gibi diğer video uygulamaları aracılığıyla arka planınızı tamamen kontrol edebilirsiniz.

XSplit Gamecaster + Broadcaster: Oyununuzu herzaman, istediğiniz yerde oynatın

 

Şimdi sahnenizi oluşturun ve XSplit Gamecaster + Broadcaster ile en büyük oyun anlarını paylaşın! Tamamen optimize edilmiş sosyal medya entegrasyonu, gerçek zamanlı sohbetler için hazır; sizi haberdar edip oyunda odaklanmanızı sağlar. Oynatma işleminizi Twitch yapmanız yalnızca bir tıklama alıyor. Oyununuzu bir profesyonel gibi yayınlayın!

Kolay Kurulumlu "G-Connector" Dizaynı

 

Alan kısıtlı ve göstergeler küçücük olduğu için ön panel konektörlerinin küçük kabloları ile başa çıkmak zor olabilir. G-Connector ile,Tüm FP kablolarını bir kerede bağlayarak, süreci basitleştirebilirsiniz. Bir sonraki bilgisayarınızı inşa etmek ve size bazı hayal kırıklıklarından tasarruf etmek için üretildi.

 • 4K Ultra HD Desteği

  4K çözünürlük, yatay eksende yaklaşık 4000 piksel, bugünün standart HD piksel yoğunluğunun dört katından fazlasını kullanan, yüksek çözünürlüklü içerik sunumunda bir sonraki teknolojik kilometre taşıdır. GIGABYTE anakartları, HDMI üzerinden yerleşik Intel® HD Graphics ile yerel 4K desteği sağlar.

 •  

 • HDMI™ - Yeni Nesil Multimedya Arayüzü

  HDMI™ yüksek çözünürlüklü multimedya arayüzü, tek bir kablo sayesinde 5 Gb/s'e kadar bant genişliğinde görüntü iletimi ve 8 hat yüksek kalitede ses elde etmenizi sağlamaktadır. Üstün sıkıştırılmamış dijital görüntü ve ses iletimi yapabilen HDMI™, 1080p'e kadar ses veya görüntünün canlılığını koruyup benzer arayüzlerde ve dijtal'den analog'a dönüşümlerde kalite kaybı olmadan iletim sağlar.Ek olarak HDMI, HDCP ile uyumlu olmakla birlikte korumalı medya içerikleri ve Blu-ray/HD DVD ile playback yapmanıza olanak sağlar.

 • CEC 2019 Hazır

  Z370 Anakartlar artık 2019 CEC için hazır! Kaliforniya Enerji Komisyonu (MSC) düzenlemesi, PC sistemlerinin düzeydeki güç tüketimini ölçer. Seçilen ana bileşenlere sahip Z370 Anakartlar, CEC 2019 güç tasarrufu gereksinimlerini yerine getirmektedir.

ÜRÜN TAKSİT VE ÖDEME SEÇENEKLERİ

Bankalara özel taksit seçenekleri :

VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,739.49 TL
2 X
903.68 TL
1,807.37 TL
3 X
605.47 TL
1,816.41 TL
4 X
456.40 TL
1,825.62 TL
5 X
366.90 TL
1,834.48 TL
6 X
307.25 TL
1,843.52 TL
7 X
264.87 TL
1,854.10 TL
8 X
232.89 TL
1,863.13 TL
9 X
208.40 TL
1,875.58 TL
10 X
188.46 TL
1,884.62 TL
11 X
172.14 TL
1,893.49 TL
12 X
158.54 TL
1,902.53 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,756.55 TL
2 X
880.32 TL
1,760.64 TL
3 X
597.57 TL
1,792.70 TL
4 X
446.51 TL
1,786.05 TL
5 X
359.73 TL
1,798.67 TL
6 X
304.72 TL
1,828.34 TL
7 X
263.36 TL
1,843.52 TL
8 X
232.34 TL
1,858.70 TL
9 X
208.19 TL
1,873.71 TL
10 X
188.89 TL
1,888.89 TL
11 X
173.10 TL
1,904.06 TL
12 X
159.92 TL
1,919.07 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,742.73 TL
2 X
879.98 TL
1,759.96 TL
3 X
590.63 TL
1,771.90 TL
4 X
445.96 TL
1,783.83 TL
5 X
358.81 TL
1,794.07 TL
6 X
300.72 TL
1,804.30 TL
7 X
259.95 TL
1,819.65 TL
8 X
228.95 TL
1,831.58 TL
9 X
204.65 TL
1,841.82 TL
10 X
185.72 TL
1,857.17 TL
11 X
169.92 TL
1,869.10 TL
12 X
156.75 TL
1,881.04 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,742.73 TL
2 X
879.98 TL
1,759.96 TL
3 X
590.63 TL
1,771.90 TL
4 X
445.96 TL
1,783.83 TL
5 X
358.81 TL
1,794.07 TL
6 X
300.72 TL
1,804.30 TL
7 X
259.95 TL
1,819.65 TL
8 X
228.95 TL
1,831.58 TL
9 X
204.65 TL
1,841.82 TL
10 X
185.72 TL
1,857.17 TL
11 X
169.92 TL
1,869.10 TL
12 X
156.75 TL
1,881.04 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,747.85 TL
2 X
890.04 TL
1,780.08 TL
3 X
597.51 TL
1,792.53 TL
4 X
451.63 TL
1,806.52 TL
5 X
363.76 TL
1,818.79 TL
6 X
305.18 TL
1,831.07 TL
7 X
263.34 TL
1,843.35 TL
8 X
232.40 TL
1,859.21 TL
9 X
208.13 TL
1,873.20 TL
10 X
188.74 TL
1,887.35 TL
11 X
172.85 TL
1,901.33 TL
12 X
160.21 TL
1,922.48 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,742.56 TL
2 X
883.30 TL
1,766.61 TL
3 X
593.59 TL
1,780.76 TL
4 X
448.86 TL
1,795.43 TL
5 X
362.02 TL
1,810.10 TL
6 X
304.44 TL
1,826.64 TL
7 X
262.92 TL
1,840.45 TL
8 X
232.02 TL
1,856.14 TL
9 X
208.11 TL
1,873.03 TL
10 X
189.28 TL
1,892.81 TL
11 X
173.36 TL
1,906.96 TL
12 X
160.11 TL
1,921.29 TL
VadeAy/Ödeme Toplam
Tek Çekim
-
1,747.85 TL
2 X
890.04 TL
1,780.08 TL
3 X
597.51 TL
1,792.53 TL
4 X
451.63 TL
1,806.52 TL
5 X
363.76 TL
1,818.79 TL
6 X
305.18 TL
1,831.07 TL
7 X
263.34 TL
1,843.35 TL
8 X
232.40 TL
1,859.21 TL
9 X
208.13 TL
1,873.20 TL
10 X
188.74 TL
1,887.35 TL
11 X
172.85 TL
1,901.33 TL
12 X
160.21 TL
1,922.48 TL

ÜRÜN YORUMLARI

Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme » puan

KARGO VE İADE ŞARTLARI

Garanti Şartları;


Web sitemizde satışı yapılan ürünlerin tümü üretici ya da sağlayıcı firmaların garantisi altındadır. Sizlere sunacağımız ürün ve hizmetlerde maksimum memnuniyetinizi sağlayabilmek için, uzun süre sorunsuz kullanabileceğiniz yüksek kaliteli markalarla ve olası sorunlarda en hızlı ve etkili desteği sağlayan üretici ve sağlayıcılarla çalışırız. Tüm destek ve servis ihtiyaçlarınızda, siz değerli müşterilerimizin temsilcisi olarak gerekli koordinasyonu sağlamada rol alırız.Kargo ve İade;


Kargo Teslim Alırken;


Kargo paketinizi sağlam şekilde teslim aldığınızdan emin olmadan kargo formuna imza atmayınız. Normal şartlar altında, Lefkoşa,Girne bölgelerine teslimatlar kargoya verildikten sonra 24 saat içinde; Güzelyurt,Lefke,Mağusa bölgelerine teslimatlar ise (kargo firmasının bulunduğunuz il ve ilçeye taahhüt ettiği teslim süresine göre değişmekle birlikte) 2-3 gün içinde yapılır.
Lütfen kargo tutanağını imzalamadan önce ürününüzün kutusunun taşımadan dolayı hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Kutuda herhangi bir nedenle hasar var ise hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisine tutanak tutulması için kutunuzu iade ediniz. Size tarafımızdan yeni ürünleriniz derhal gönderilecektir.
Kutusu hasarlı olan ürünlerin teslim alınması durumunda içindeki ürünlerin hasarından veya eksikliğinden kibristeknoloji.com sorumlu değildir.
Eğer kargo firmasının getirdiği pakette herhangi bir deformasyon veya içindeki ürünün zarar görebileceğini size düşündüren herhangi bir şüphe var ise kargo formunu imzalamadan kargo görevlisinin yanında paketi açıp içindeki siparişlerinizin fiziksel durumunu kontrol ediniz.
Herhangi bir problem olduğunu düşünmüyorsanız kargo formunu imzalayınız. Kutu içerisindeki ürünlerin herhangi bir şekilde zarar gördüğünü düşünüyorsanız ürünleri teslim almayıp kargo görevlisinden kargo hasar tutanağı istediğinizi talep ediniz.(Tutanak tutulan ürünleri lütfen teslim almayınız. kibristeknoloji.com'a ürünlerin geri gelmesi gerekmektedir) Tutanak tutulan ürünlerin değişimi yapılarak tarafınıza yeniden kargolanacaktır.
Kargo firması paketi teslim ettikten sonra kutunun ezik, yırtık ve darbeli olduğunu farkettiyseniz ve üründe bir hasar var ise kargo şubesine giderek zabıt tutturabilirsiniz. Tuttuğunuz tutanakla beraber ürün bize ulaştıktan sonra değişim işleminiz derhal yapılacaktır.


Siparişim Ne Zaman Kargolanır?


"Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunan ürünler;
Hafta içi saat 16:00'a kadar vereceğiniz siparişler aynı gün kargoya verilir. Cumartesi günleri kargo firmaları çalışmadığından cumartesi günleri kargolama yapılmaz.
"Aynı Gün Kargo" ibaresi bulunmayan ürünler;
Bu ürünler temin edilme sürelerine bağlı olarak ortalama 3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Tüm kargolanan ürünler bulunduğunuz bölgeye bağlı olarak 1-3 iş günü içinde elinize ulaşacaktır.

WHATSAPP DESTEK!

08:00 - 19:00 Bize Ulaşın

0548 845 54 54

Kampanyalardan haberdar olmak için bültene kaydolun

Teknoloji © Tarafından Tasarlanmıştır. 2021 - Her hakkı saklıdır.